Lajkonik - Piekarnia i Kawiarnia. | Kraków , Katowice, Sosnowiec |
 

Napoje i lody

Aromatyczne kawy, herbaty oraz kakao idealnie nadają się na zimne, jak i na ciepłe dni. Wszystkie napoje dostępne są na miejscu oraz na wynos.

Aromaty kaw serwowanych w naszych lokalach sprawiają, że wracasz do nas po raz kolejny.

Poczuj miłą i rodzinną atmosferę w LAJKONIK - PIEKARNIA I KAWIARNIA!

Dowiedz się więcej

Podany asortyment może się różnić od dostępnego w lokalu

Każdy amator wyśmienitych napojów znajdzie coś dla siebie.

najlepsza kawa w krakowie

W naszych lokalach serwujemy świeżo parzoną kawę. Nasza kawa sporządzona jest z ziarna Arabiki oraz Robusty. Charakteryzuje ją wyważony, intensywny aromat typowy dla kawy espresso oraz smak pełny, lekko kwaskowy, typowy dla kawy palonej.

gdzie na kawę kraków

Poranna kawa serwowana w Lajkoniku doda Ci energii na cały dzień. Szczególnie polecamy charakterystyczne i aromatyczne kawy sezonowe. W swojej ofercie mamy także wyjątkowe herbaty.

dobra kawa kraków
 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych napoi. Polecamy kawę. Wielu z Nas nie wyobraża sobie poranka bez świeżo zaparzonej kawy. Najlepsza kawa, której wspaniała mieszanka smaku i aromatu zdoła pobudzić nasze zmysły jest robiona w naszych kawiarniach.

Dobra kawa na początek dnia stawia na nogi nawet największych śpiochów, a przyrządzona w odpowiedni sposób sprawia, że na długo zapamiętasz jej nietuzinkowy i nieprzeciętny smak. Jeżeli nie wiesz gdzie się udać na kawę zapraszamy do skosztowania tego pobudzającego trunku w naszych kawiarniach znajdujących się w takich miastach jak: Kraków, Gliwice, Sosnowiec i Katowice.